الیومک

تاریخچه الیومک

شرکت ایتالیائی الیومک – Oleo-Mac در سال 1972، با هدف مطرح شدن بعنوان یکی از اصلی ترین نقش آفرینان، در موضوع تامین و حفاظت محیط سبز در قاره اروپا تاسیس شد.همچنین از ابتدای شکل گیری این کمپانی، بنیان گذاران آن در نظر داشته و دارند که، با ارائه راهکارهای مناسب و خدمات رسانی طراز اول متضمن آسایش خیال، راحتی عملکرد و کارائی لازم برای تمامی مشتریان حرفه ای خود در سطح جهانی باشند.

شکل گرفتن گروه ایماک

بعد ها الیومک که بیشتر با اره زنجیری هایش شناخته میشد، با کمپانی دیگری بنام افکو – Efco که با رنج داسهای علف تراش معروف بود، با یکدیگر ادغام شده، و در سال 1992 گروه ایماک – EMAK شکل گرفت.در سال 1995 شرکت ایماک اقدام به ساخت کارخانه ای در شمال ایتالیا نمود و با نگاه ویژه ای به بخش تحقیق و توسعه، سعی کرد در جهت بهینه سازی بیشتر و رقابتی تر کردن محصولات خود گام بردارد.

تاسیس نمایندگی ایماک در اروپای غربی

از سال 1998 ایماک سهام خود را در بازار بورس میلان به اشتراک گذاشت و سپس طی سالهای 1998 و 1999 در پنج کشور اصلی قاره اروپا اقدام به تاسیس نمایندگی نمود.بدین ترتیب بعد از 1999، کمپانی ایماک در 5 کشور آلمان، فرانسه، انگلستان، اسپانیا و کشورهای بنه-لوکس (بلژیک / هلند / لوگزامبورگ) دارای نمایندگی شد، و فعالیت خود را در کشورهای اروپای غربی گسترش داد.

ساخت کارخانه و خط تولید محصولات ایماک در چین

در سال 2004 بدنبال اهداف بلند پروازانه تر، ابتدا اقدام به خرید دو شرکت صاحب نام و فعال دیگر در زمینه تولید محصولات کشاورزی (Bertolini و Nibbi) کرده، پس از آن در جهت کاهش هزینه های تولید، اقدام به ساخت کارخانه و خط تولید در چین مینماید، و یک سال بعد دفتر نمایندگی خود را در لهستان تاسیس میکند.

ورود به بازار قاره آمریکا

سال 2006 جهت ورود به بازارهای آمریکای شمالی اقدام به تاسیس شعبه ای در ایالات متحده نمود و 6 سال بعد، با همین رویکرد در منطقه آمریکای لاتین، اولین دفتر خود را در برزیل گشود.

امروزه الیومک با محصولات خود در 5 قاره جهان و در 85 کشور دنیا حضوری مستمر و فعال دارد.

ابزارسرا نمایندگی رسمی محصولات الیومک در ایران

ابزارسرا نیز با هدف در دسترس قرار دادن کالاهای با کیفیت و همچنین در جهت بسط و گسترش کالاهای تحت پوشش خود، از سال 1386 (2007) اقدام به واردات و معرفی محصولات الیومک و عرضه آن در بازارهای ایران نمود.

سیستم پشتیبانی فروش و خدمات پس از آن ضامن موفقیت این برند در کشور عزیزمان ایران بوده، و امروزه با گارانتی ابزارسرا قصد در حمایت هرچه بهتر و بیشتر از مصرف کنندگان این کالای با کیفیت دارند.استفاده از روغن های دو زمانه با کیفیت و انتخاب ترکیب صحیح سوخت و روغن، متضمن طول عمر بیشتر و کارائی بالای آنها میباشد.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–28 از 47 نتیجه