لیکوتا

لیکوتا

پارگت؛ متخصص در زمینه ابزار

در سال 1983 بنیانگذاران جورج و گلوریا، شرکت صنعتی پارگِت را در تایوان تأسیس کردند. تمرکز اولیه آنها بر روی صادرات ابزارهای دستی ساخت تایوان به ایالات متحده، کانادا، استرالیا، کره و سایر کشورها بود. این شرکت دارای گواهینامه ایزو 9001-2008 است و همواره کیفیت محصولات خود را مورد آزمایش قرار می‌دهد تا از کیفیت آنها اطمینان پیدا کند.

در سال 1992 جورج تصمیم به ساخت و فرآوریِ دوباره برای ابزارهای محدودی گرفت و در سال 1997 برای گسترش دامنه فعالیتی خود، Parget محصولات نیمه‌تمام و ابزار دستی‌هائی مانند انواع انبر و آچار را مونتاژ می‌کردند.

گسترش کسب‌وکار و شروع تولید انبوه

در سال 2011، صنعتگران این شرکت برای ارائه بهترین کیفیت، تیم طراحی و مهندسی خود را در یک مرکز جدید و مجهز به آزمایشگاه‌های پیشرفته شهر تایچونگ تایوان مستقر کردند و تولید انبوه ابزارهای دستی را مطابق با استانداردها پیش گرفته‌اند.

هدفی که شرکت تولیدکننده محصولات لیکوتا دنبال می‌کند نه تنها گسترش برند جهانی، بلکه افزایش شناخت در بازار ابزارهای حرفه‌ای پیشرفته است.

تاسیس برند لیکوتا

در سال 2005 برند لیکوتا تاسیس شد و این نقطه عطف بزرگی برای شرکت پارگت به شمار می‌رفت. کیفیت و نوآوری محصولات LICOTA آن را به یک برند محبوبِ ابزاردستی در سطح بین‌المللی تبدیل کرد.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–28 از 181 نتیجه