کارچر

تاریخچه کارچر

شرکت کارچر (کارشر) توسط آلفرد کارچر در 1935 تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما وکوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپانی اولین واترجت صنعتی فشار قوی (کارواش) آب گرم را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد و در سال 1964 با ادامه فعالیت توسط خانواده کارچر، اولین کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند. از سال 1974 فعالیت اصلی کارچر (کارشر) یعنی تولید انواع واترجت  های فشار قوی سرعت بیشتری به خود گرفت و در کنار آن شرکت شروع به تولید و گسترش بخش های تولیدی دیگری مانند انواع جارو ها نمود، کارچر(کارشر)  تا به امروز بیش از 1300 اختراع را به ثبت رسانده است . امروزه تولیدات این شرکت طیف وسیعی از محصولات را شامل می شود. مانند:

انواع واترجت های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، واترجت صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی،دیزلی،آب گرم و سرد، انواع کف شوهای صنعتی، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جارو های خیابانی و انواع کارواش صنعتی مکانیزه، مکنده صنعتی و… در زمره محصولات این شرکت می باشند.

افتخارات بین المللی کارچر (کارشر)

شرکت کارچر(کارشر) آلمان با دریافت بیش از 100 جایزه از 35 موسسه بین المللی مختلف به پرافتخارترین برند این صنعت در دنیا تبدیل شده است. این شرکت جدیدترین جایزه خود را به دلیل معرفی و تولید نسل جدیدی از موکت شو های صنعتی در نمایشگاه اینترکلین آمستردام در سال 2016 دریافت نموده است.

کارچر(کارشر) همیشه جایگاه ممتازی در میان صد برند برتر آلمانی داشته است و در آخرین رنکینگ سال 2015 در مکان شصت و دومین برند ارزشمند کشور آلمان قرار کرفته است. محبوبیت کارچر(کارشر) در میان مردم جهان به خصوص قاره اروپا در حدی است که کلمه کارچر (Kärcherمترادف فعل نظافت کردن وارد مکالمات روزمره مردم شده است و 7 دیکشنری معتبر نیز این کلمه را مترادف فعل نظافت کردن معرفی نموده اند.

توان تولید، کیفیت و تنوع محصولات

کارچر آلمان با دارا بودن 21 کارخانه در 18 کشور دنیا ( آلمان، ایتالیا، فرانسه، برزیل، آمریکا، لهستان، جمهوری چک، چین، ترکیه، اسلوونی، اسلواکی، رومانی، لیتوانی، لیختن اشتاین و…) توان بیش از 3000 قلم کالای مختلف را دارا می باشد. این شرکت با بیش از 11000 نفر نیروی کار که بیش از 2000 نفر آنها در بخش تحقیق و توسعه فعالیت دارند  درآمدی بالغ بر 2 میلیارد یورو در سال 2012 میلادی داشته است.

تنوع کالاهای این شرکت در بخش های نظافت خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی بسیار زیاد است ومحصولاتی نظیر انواع:

واترجت . اسکرابرد (دستگاه زمین شوی صنعتی) . سوییپر . جاروبرقی صنعتی . پله برقی شوی . آیس بلاست . کارواش اتوماتیک . فرش شوی، مبل شوی موکت شوی.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–28 از 82 نتیجه