OleoMac Logo

Oleo Mac - Italy - 1972 

اولیومک - 1972- ایتالیا 


الیو مک _ Oleo-Mac:


شرکت ایتالیائی الیو مک – Oleo-Mac در سال 1972، با هدف مطرح شدن بعنوان یکی از اصلی ترین نقش آفرینان، در موضوع تامین و حفاظت محیط سبز در قاره اروپا، تاسیس شد. از ابتدای شکل گیری این کمپانی، بنیان گذاران آن در نظر داشته و دارند که، با ارائه راهکارهای مناسب و خدمت رسانی طراز اول، متضمن آسایش خیال، راحتی عملکرد و کارائی لازم برای تمامی مشتریان حرفه ای و غیر حرفه ای خود، در سطح جهانی باشند.

بعد ها کمپانی الیو مک که بیشتر با اره زنجیری هایش شناخته میشد، با کمپانی دیگری بنام افکو - Efco که رنج داسهای علفتراش-اش معروف بود، با یکدیگر ادغام شده، و در سال 1992 گروه "ایماک – EMAK" شکل گرفت.
در سال 1995 شرکت "ایماک" اقدام به ساخت کارخانه ای در شمال ایتالیا نمود و با نگاه ویژه ای به بخش تحقیق و توسعه، سعی کرد در جهت بهینه سازی بیشتر و رقابتی تر کردن محصولات خود گام بردارد.


Emak
Iso9001

گواهینامه ISO 9001 در زمینه "رعایت مقررات کنترل کیفیت در خطوط تولید، و استاندارد سازی تمامی فرآیندهای مختلف مراحل تولید"، در سال 1996 به شرکت تازه تاسیس آنزمان، اهدا شد.
از سال 1998 "ایماک" سهام خود را در بازار بورس میلان به اشتراک گذاشت و سپس طی سالهای 1998 و 1999 در پنج کشور اصلی قاره اروپا اقدام به تاسیس نمایندگی نمود. بدین ترتیب بعد از 1999، کمپانی "ایماک" در 5 کشور آلمان، فرانسه، انگلستان، اسپانیا و کشورهای بنه-لوکس (بلژیک/ هلند/ لوگزامبورگ) دارای نمایندگی شد، و فعالیت خود را در کشورهای اروپای غربی گسترش داد.
در سال 2004 بدنبال اهداف بلند پروازانه تر، ابتدا اقدام به خرید دو شرکت صاحب نام و فعال دیگر (Bertolini و Nibbi) در زمینه تولید ماشین آلات کشاورزی سنگین کرده، و پس از آن در جهت کاهش هزینه های تولید، اقدام به ساخت کارخانه و خط تولید در چین مینماید، و یک سال بعد دفتر نمایندگی خود را در لهستان تاسیس میکند.
سال 2006 جهت ورود به بازارهای آمریکای شمالی اقدام به تاسیس شعبه ای در ایالات متحده نمود، و 6 سال بعد، با همین رویکرد در منطقه آمریکای لاتین، اولین دفتر خود را در برزیل گشود.
امروزه الیومک با محصولات خود در 5 قاره جهان و در 85 کشور دنیا حضوری مستمر و فعال دارد.ابزارسرا نیز با هدف در دسترس قرار دادن کالاهای با کیفیت جهت هموطنان، و همچنین در جهت بسط و گسترش کالاهای تحت پوشش خود، از سال 1386 (2007) اقدام به واردات و معرفی محصولات دستی و سبک الیو مک/ ایماک و عرضه آن در بازارهای ایران کرد. 
سیستم پشتیبانی فروش و خدمات پس از آن، ضامن موفقیت این برند در کشور عزیزمان ایران بوده، و امروزه با گارانتی بلند مدت 12-ماهه، ابزارسرا و ایماک قصد در حمایت هر چه بهتر و بیشتر از مصرف کنندگان این کالای با کیفیت دارند. استفاده از روغنهای دو زمانه با کیفیت و انتخاب ترکیب صحیح سوخت و روغن، متضمن طول عمر بیشتر محصول و کارائی بالای آن میباشد.