کوچکترین دریل پیچگوشتی شارژی بوش


در نصف اندازه رقبا !


فناوری باتری لیتیوم یون در دریل پیچ گوشتی شارژی بوش GSR 10.8 Li-2

• نصف اندازه دریل پیچ گوشتی های موجود در بازار
• گیربکس (تغییر دور مکانیکی) دو سرعته همراه با  1+20  حالت تنظیم گشتاور به منظور بهترین انتقال قدرت در هنگام پیچگوشتی و دریل کاری
• سه نظام 10 میلیمتری اتوماتیک حرفه ای
• تکنولوژی شارژ هوشمند، اطمینان از شارژ کامل تنها در 30 دقیقه
 
دریل پیچگوشتی GSR 10.8 Li-2 بوش در نصف اندازه دریل پیچگوشتی های استاندارد بازار با وزنی به کمی 1/1 کیلوگرم ارائه می گردد. با این اندازه کوچک و وزن کم GSR 10.8 Li-2 قدرتی قابل رقابت با ابزارهای 12 ولتی بازار را داراست.
دریل پیچگوشتی  GSR 10.8 Li-2 دارای گیربکس دوسرعته همرا با 1+20 تنظیم گشتاور جهت بهترین انتقال قدرت در زمان دریل کاری را دارد همچنین در دور یک، دستگاه امکان پیچگوشتی کاری تا قطر 7 میلیمتر ور دور دو، امکان دریل کاری تا قطر 19 میلیمتر در چوب نرم با سرعتی بالا را فراهم می آورد.
باتری لیتیوم - یون
تکنولوژی باتری لیتیوم یون اولین بار توسط بوش در سال 2003 در ابزارآلات بکارگرفته شد.
بوش با تکیه بر نو آوری در این زمینه هم چنان پیشتاز در این بازار است.
باتری لیتیومی در مقایسه با دیگر باتری ها امکان شارژ به تعداد بیشتر را دارا است و همچنین عدم وجود تاثیر حافظه ای باعث بالاتر رفتن عمر مفید این گروه از باطری ها گردیده است، بدین مهنا که شارژ باتری در حالت نیمه پر تاثیر منفی بر طول عمر باطری ندارد.
این باطری دارای حجم و اندازه کوچک تر در مقایسه با دیگر باتر یهاست.

سه نظام اتوماتیک 10 میلیمتری به معنی تعویض سریع و آسان مته میباشد. تکنولوژی شارژ سریع بوش به کاربر این اطمینان را میدهد که دستگاه در 30 دقیقه به طور کامل و در 15 دقیقه تا 75 درصد شارژ میشود.
GSR 10.8 Li-2 بیش از 30 درصد سبک تر از دریل-پشچگوشتی های موجود در بازار می باشد و تمامی امکانات دریل پیچگوشتی های قبلی بوش را نیز دارا است

سیستم ترمز موتور جدید بوش امکان توقف بی درنگ دستگاه را در هرلحظه فراهم می آورد این قابلیت فوق العاده در کار با پیچگوشتی بسیار مناسب بوده و حداکثر دقت را فراهم می آورد. پوشش نرم دسته در ناحیه های تماس ابزار با دست، مناسب برای کار طولانی هستند، این فن آوری نه تنها از عرق کردن دست هنگام کار با دستگاه جلوگیری میکند، بلکه خستگی ناشی از کار با دستگاه را به میزان زیادی کاهش میدهد.

در نهایت چراغ LED  قابلیتی مناسب برای کار در محیط های کم نور است.