ايران يکي از بزرگترين بازارهای ابزارهای نجاری در منطقه است و تنوع ابزارهای مرتبط  با اين حوزه در بازار ايران  بسيار بالاست.
به همين دليل شرکت های مطرح  و صاحب تکنولوژی در زمينه توليد ابزار همواره تلاش کرده اند نگاهی خاص به بازار ايران داشته باشند ومحصولاتی را عرضه نمايند که بتوانند سهم قابل قبولی از بازار ايران را کسب نمايند.
همانطور که می دانيد اره های فارسی بر از پرمصرف ترين ابزارهای نجاری در ايران هستند و با توجه به قطر تيغه برشی دسته بندی می شوند. تيغه های برشی فارسی برها از 7 اينچ تا 12 اينچ هستند و اره های آنها نيز با توجه به سايز تيغه، دارای سايز و ويژگی های متفاوتی می شوند.
شرکت بوش به تازگی اره فارسی بر جديد 8 اينچی خود را به بازار معرفی کرده است. فارسی بر 8 اينچی  GMC 800 S J ابزاری ست که بوش تلاش کرده با دارا بودن ويژگی های استاندارد و اوليه مورد نياز کاربر قيمت قابل رقابت و مناسبی هم نسبت به ساير رقبای حاضر در بازار داشته باشد. موتور قدرتمند 1400 واتی آن به همراه ابعاد جمع و جور و وزن مناسب  13 کيلويي، اين ابزار نجاری را به يک انتخاب مطلوب برای افراد حرفه ای مبدل می کند. با توجه به اين ويژگی ها بوش دو نياز اصلی کاربران فارسی برهای 8 اينچی را پاسخ داده است که يکي دستگاه قدرتمند و ديگری ابزار قابل حمل است. این ابزار با شماره فنی 
0601B19000 عرضه می شود.
اره فارسی بر بوش
 
دسته عمودی اين ابزار به  گونه ای طراحی شده است که  برای استفاده  افراد راست دست و چپ دست مناسب باشد و همچنين  کليد قفل گارد  نيز روی دسته تعبيه شده است.
زاويه فارسی بری که توسط اين ابزارانجام می شود47 درجه در دو جهت راست وچپ بوده و قطر تيغه آن 216ميلي متر با سوراخ ميانی 30 ميلی متر است.
تيغه اره 216 ميلي متری بوش نيز توسط شرکت ابزارسرا به بازار عرضه می شود که شماره فنی آن 2608640447 است.
اين تيغه از نوع Multi Material است که برای برش MDF و آلومينيوم مناسب می باشد.

 
تیغه اره گرد