دریل چکشی 5 کیلویی بوش با سیستم SDS آسان


ابزاری شکست ناپذیر با کاربری آسان GBH 5-40 DCE


  • سیستم کنترل لرزش، با کاهش لرزش به حد مجاز امکان کار طولانی بدون لرزش و خستگی را فراهم می آورد.
  • سیستم SDS  آسان طراحی شده برای آسان ترین روش تعویض مته با یک دست
  •  
دریل چکشی 5 کیلویی GBH 5_40 DCE جدید بوش با سیستم  SDS  آسان، قدرتی شکست ناپذیر را در کار ایجاد مینماید. این دریل با قدرت ضربه زنی 10 ژول در هنگام مته کاری با استفاده از تکنولوژی قدرت توربو Turbo Power توان ضربه ای 11 ژول را در قلم کاری فراهم می آورد. این قابلیت به معنی سوراخکاری آسان تا قطر 40 میلیمتر در بتون و یا دسترسی به سریعترین زمان تخریب میباشدو همچنین تثبیت کننده الکترونیکی سرعت دریل و مته کاری را در حین کار ثابت نگه می دارد.

سیستم جدید تعویض مته آسان بوش

SDS Max Comfort کار تعویض را در سایت های ساختمانی بسیار آسان نموده است، چرا که تنها با کمک یک دست می توان مته را به آسانی تعویض نمود. در این سیستم تنها با عقب کشیدن سه نظام، مته گیر در حالت آزاد برای تعویض مته باقی می ماند، در این حالت کاربر به آسانی می تواند مته را تعویض کند، زمانی که مته جدید در دستگاه قرار می گیرد سه نظام به طور خودکار قفل شده و کاربر می تواند بی درنگ به کار خود ادامه دهد. این سیستم تنها در انحصار ابزار برقی بوش می باشد.

سیستم کنترل لرزش درونی بوش


دریل چکشی جدید بوش زمان کار طولانی تر را در نتیجه کمترین میزان لرزش در بین دریل های چکشی در بازار ایجاد می کند، میزان لرزش GBH 5-40 DCE مورد تایید استاندارد Eu Directive 2002/44/EC است که این امتیاز به معنی افزایش بهره وری و افزایش مدت زمان مفید کاری می باشد.
در ابزارهای برقی، لرزش دستگاه باعث کاهش بهره وری، افزایش خستگی کاربر و ایجاد بیماری هایی مانند سندرم دست در کاربران می گردد. برای غلبه بر این مشکل، بوش سیستم کنترل لرزش را معرفی نموده که به کمک آن، نه تنها لرزش در ناحیه نیوماتیک (بادی) و دسته های ابزار کنترل می گردد بلکه در ناحیه مکانیزم ضربه نیز لرزش کاهش می یابد، هم چنین عایق های ضد لرزش در مناطق تاثیر در دسته ابزار، لرزش انتقالی به دست کاربر به میزان 40 درصد کاهش می دهد.
 

از دیگر مزایای این ابزار می توان یه موارد زیر اشاره کرد:


• قفل کن قلم Vario Lock : در 12 زاویه متفاوت جهت کار در جهات مختلف
• تثبیت کننده الکترونیکی : سرعت ثابت حتی در هنگام اعمال بار اضافی بر دستگاه
• قفل کن کلید : جهت کار به مدت طولانی
• در پوشش تعویض آسان زغال دستگاه
• توپی متحرک سیم: جلوگیری از بریده شدن کابل و افزایش انعطاف دستگاه
• نمایشگر سرویس : نمایشگر تعویض ذغال، 8 ساعت قبل از پایان آن
• نمایشگر آماده به کار جهت اطلاع کاربر از متصل بودن دستگاه به منبع انرژی

دیگر مزیت این دستگاه عمر طولانی آن میباشد طراحی فوق العاده به همراه کیفیت این محصول تولید شده بوش، تضمینی برای این واقعیت است. محفظه فلزی ابزار مثالی بارز بر این ادعا است. همچنین دسته اصلی و کمکی دستگاه دارای تکنولوژی پوشش نرم دسته بوش میباشد. لازم به یادآوری است که دریل چکشی GBH 5-40 DCE مدل تکامل یافته GBH 5-40 است.