فرز مینیاتوری شارژی 10.8 ولت درمل


ِDremel
Line
Dremel-Grinder

قویترین و سریعترین


با گذشت حدود یازده سال از عرضه محصولات درمل توسط شرکت ابزارسرا و آشنایی بیشتر مشتریان با این گروه از محصولات، کاربران زیادی به استفاده از این فرزهای مینیاتوری علاقمند و جذب شده اند و با توجه به محبوبیت کارهای هنری در سطح جهان به ویژه کشور ایران که همواره مهد هنرهای گوناگون بوده است و اهمیت یافتن اموری مانند طراحی داخلی منزل (طراحی داخلی) Interior Design و محیطهای کار و غیره اهمیت و کاربردهایی فراوانی یافته است.

یکی دیگر از کاربردهای فرز مینیاتوری درمل Dremel مشاغل خدماتی به خصوص در زمینه تعمیر و نگهداری لوازم برقی و اتومبیل میباشد.
فرز شارژی 8/10 ولتی مینیاتوری درمل ابزارری است که به صاحبان مشاغلی چون صنعتگران، پیشه وران، تعمیرکاران، آتشنشانان و تمام کسانی که به ابزاری قوی و چند منظوره و قابل جابجایی نیازمندند، معرفی و پیشنهاد می گردد.
این فرز سریعترین(35000-5000 دور در دقیقه) و قویترین ابزار چرخشی موجود است. این دستگاه با برخورداری از باطری لیتیوم-آیون وزن بسیار کمی دارد که باعث میگردد کار با آن بسیار آسان باشد.
فن آوری باطری فرز مینیاتوری درمل به گونه ای است که شارژ آن در همه جا امکان پذیر است و شارژ در حالت نیمه پر بودن باطری، موجب کاهش عمر آن نمیشود. در حالی که باطری های دیگر قبل از شارژ مجدد باید کاملا تخلیه شوند. ویژگی دیگر باطری لیتیوم-آیون این است که در صورت عدم استفاده از فرز مینیاتوری درمل، باطری خود بخود تخلیه نمیشود و شارژ خود را از دست نمیدهد.
فرز شارژی 10/8 ولتی درمل ابزاریست کوچک اما پرقدرت!!


برخی از ویژگیها و مزایای فرز مینیاتوری شارژی 10.8 ولتی درمل:

• سرعت قابل تنظیم از 5 تا 35 هزار دور در دقیقه
• مجهز به باطری Lithium-Ion
• زمان شارژ باطری: 3 ساعت
• دسته نرم و منطبق بر انحنای دست، برا کاهش لرزش و همچنین سهولت و دقت بیشتر در کار
Grinder-2


فرز مینیاتوری شارژی استایلوس:

دقیق ترین استایلوس Stylus نهایت دقت و کیفیت

طراحی بی نظیر و ابعاد منحصر به فرد شارژی مینیاتوری استایلوس علاوه بر آسان ساختن کار با دستگاه، موجب بالارفتن دقت و نیز افزایش کنترل کاربر و قدرت مانور او بر روی قطعه کار میشود.
این ابزار برای کسانی طراحی شده است که به انجام کارهای هنری دستی می پردازند و ظرافت و دقت برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. کارهایی مانند مدل سازی، مجسمه سازی، کار بر روی شیشه، چوب، فلز، سرامیک، جواهرات و انواع کارهای هنری و خانگی با استفاده از این دستگاه، با کیفیت بسیار بالایی قابل انجام است. انواع متعلقات مختلفی که با این ابزار قابل استفاده است ان را به بهترین گزینه برای ساب، برش، پولیش، سنگزنی، فرزکاری و ... تبدیل می کند.

dremel3
برخی از ویژگیها و مزایای این دستگاه:

• مجهز به باتری لیتیوم-آیون
• سرعت قابل تنظیم از 5 تا 35 هزار دور دقیقه
• دسته نرم و منطبق بر انحنای دست برای سهولت و دقت کار و کاهش لرزش
• بسیار سبک با وزن 295 گرم