معرفی محصولات اولیومک

معرفی محصولات اولیومک

 

“ما بر آنیم که در زمینه تولید ابزار و ماشین آلاتی که جهت حفظ و نگهداری باغ ها و مزارع استفاده میشوند، یکی از نقش آفرینان تراز اول در سطح اروپا باشیم. همینطور در سطح جهانی نیز با ارائه فناوری نوین، راهکارهای مناسب و خدمات رسانی عالی، آسایش، عملکرد راحت و کارایی لازم زا برای تمامی مشتریان حرفه ای و غیر حرفه ای خود به ارمغان بیاوریم و در عین حال تضمین کنیم که مشتریانمان بهترین و بالاترین ارزش را از محصولات ما بدست می آورند”

این ماموریت شرکتی بزرگ با نام ایماک Emak استه که در راستای طراحی، ساخت و توزیع طیف گشترده ای از محصولات خود تحت نام های اولیومک Oleo Mac و افکو Efco در زمینه نگهداری فضاهای سبز بسته و باز اعم از باغ ها، مراتع کوچک و بزرگ، جنگل ها و اراضی کشاورزی به فعالیت میپردازد.

اره های زنجیری، حاشیه زن ها، داس های موتوری، چمن زن ها، تراکتورهای باغبانی، شمشادزن ها و انواع بسیار دیگری از ماشین آلات و ابزارها از محصولات این شرکت هستند که برای انواع گشترده ای از نیازها برای انواع مصرف کنندگان طراحی و ساخته شده است.

با تلفیق دوشرکت بزرگ با نام های اولیومک و افکو که هردو از دهه ۷۰ میلادی در شمال کشور ایتالیا مشغول فعالیت بوده اند شرکت بزرگتری با نام ایماک در سال ۱۹۹۲ تاسیس گردید. از آنجا که این دو شرکت قدمت و سابقه درخشانی در زمینه طراحی و ساخت محصولات کشاورزی دارند این ترکیب منجر به ظهور شرکتی بزرگ تر و پیشرفته تر در زمینه طراحی و ساخت این محصولات گردید.

از جمله زمینه های مهم در عرصه رشد و ظهور شرکت ایماک کسب گواهینامه استاندارد کیفیت ISO9001 به عنوان اولین شرکت ایتالیایی در صنعت مزبور و خرید ۷ شرکت دیگر جهت ایجاد یک گروه صنعتی چند ملیتی بود. همچنین این شرکت از بدو تاسیس بخشی از گروه بسیار بزرگ یاما Yama Group که مالکین ۳۵ کمپانی بزرگ ایتالیایی را داراست، می باشد. شرکت ایماک هم اکنون با سه سایت تولیدیبسیار بزرگ و مدرن، ۷ شعبه بزرگ و ۱۲۶ توزیع کننده توزیع کننده اصلی به بیش از ۷۰ کشور دنیا تحت دو نام اولیومک و افکو محصولات متنوع خود را ارایه مینماید.

شرکت ابزارسرا پس از مطالعه گسترده بازاریابی در زمینه محصولات باغبانی و کشاورزی و با تمرکز بر نوع و کاربرد این محصولات در ایران و همچنین نیازهای مصرف کنندگان ایرانی در جهت استفاده بهینه تر و راحت تر از اینگونه محصولات به انتخاب طیف گسترده محصولات این شرکت تحت نام اولیومک Oleo-Mac مبادرت ورزیده است.
از آنجایی که شرکت ابزارسرا به عنوان بزرگترین شبکه توزیع ابزار در ایران در حال فعالیت میباشد و ارایه بهترین خدمات به مشتریان برای محصولات توزیع شده از مهمترین وظایف این شرکت است، برای این محصولات نیز کلیه خدمات پس از فروش و تامین فطعات به صورت کامل ارائه می گردد.

 

admin
ارسال دیدگاه