صفحه های برش الماسه بوش

صفحه های برش الماسه بوش

مزایای صفحات برش الماسه بوش:

۴۰% سرعت بیشتر

مهمترین نیاز کاربر افزایش سرعت در هنگتم کار است. در تکنولوژی الماسه بوش وجود شیارهای سرعت باعث کمتر شدن اصطکاک و خروج سریع تر براده ها شده است.

۵۰% طول عمر بیشتر

برای افزایش طول عمر متعلقات الماسه، بوش طول ناحیه الماسه را تا ۱۵ میلیمتر در صفحه ها افزایش داده است که این امر منجر به بالابردن طول عمر این متعلقات نسبت به سایر برندها شده است.

قیمت مناسب

بوش با خلق تکنولوژی جدید ضمن بالابردن کارایی و طول عمر متعلقات الماسه و با تولید انبوه آن توانسته است این محصولات را با قیمت پایین تری نسبت به سایر رقبا به بازار عرضه کند تا نگرانی مشتری از بابت قیمت نیز برطرف گردد.

 

در جدول زیر مشاهده می کنید که هر یک از صفحه های برش الماسه بوش از نظر طول عمر و سرعت چه خصوصیاتی دارد. بعنوان مثال صفحه الماسه سنگ دارای هر سه نوع حرفه ای، تخصصی و عالی  با ۱۱۵ تا ۴۵۰ میلیمتر است و میتواند اینگونه ناکگذاری شود ” صفحه الماسه حرفه ای برای سنگ، قطر ۱۱۵ میلیمتر “

 

گروه بندی متعلقات

متعلقات الماسه شامل گروه حرفه ای (professional) تخصصی (Expert) و عالی (Best) می باشد که این تفاوت با تعداد الماس های مشکی به راحتی برای کاربران قابل تشخیص است. تفاوت این گروه ها با هم در این است که هرچه طول ناحیه الماسه و شیارهای سرعت بیشتر باشد باعث سرعت و طول عمر بیشتر خواهد شد.
به طور مثال ضخامت طول ناحیه الماسه در گروه حرفه ای (یک الماس مشکی) ۱۰ میلیمتر در گروه تخصصی (دو الماس مشکی) ۱۲ میلیمتر و در گروه بهترین (سه الماس مشکی) ۱۵ میلیمتر می باشد که در نتیجه بالاترین سرعت و بیشترین طول عمر در گروه بهترین وجود دارد.

بسته بندی گویا

رنگ بندی بسته ها نشان دهنده نوع کاربری متعلقات است. رنگ سبز مخصوص سرامیک، آبی مخصوص سنگ، خاکستری مخصوص بتون، زرد مخصوص چند منظوره، قرمز مخصوص مرمر و مشکی برای آسفالت می باشد. همچنین بر اساس تعداد الماس های مشکی روی صفحه که

نشان دهنده نوع صفحه از نظر حرفه ای، تخصصی و بهترین است. کاربر به راحتی می تواند با توجه به نوع کار و میزان استفاده، صفحه الماسه خود را انتخاب کند.
admin
ارسال دیدگاه