درباره برگر

BergerTools

 

Berger – Germany – 1919 – Julius berger

 

برگر – آلمان – 1919 – جولیوس برگر

کمپانی برگر – Berger در سال1919 میلادی، ابتدا بعنوان یک تجارت کوچک خانوادگی در زمینه خرید و فروش “آهن آلات” با هدف گیری محصولات کشاورزی و باغبانی، توسط جوليوس برگر، تاسیس شد. این شرکت که در شهر “ووپرتال” Wuppertal آلمان، یکی از مراکز فلزکاری قاره اروپا و خود آلمان واقع شده، بتدریج در جهت ابزار خاص برش سمت گیری و رشد کرد.

 

از سال 1930 (1309 شمسی)  Bergerشروع به ریخته گری کرده، و خود تولید لوازم خاص برش کشاورزی و باغبانی را آغاز کرد. درسال 1973 مدیریت وقت، بدنبال تنوع محصول، ماشین آلات صنعتی را از رقیب دیرینه، “زولینگن” خریداری کرده، و کارخانه ایشان در ووپرتال را، توسعه و گسترش داد. تا سالهای متمادی کمپانی برگر در کنار تولید محصولات دستی برش باغبانی و کشاورزی خود، تولید کننده کالاهای دیگر برندها مانند: اشتیل STIHL، وورث WURTH، فرويند/ ويکتوريا و لووه هم بوده است. امروزه بالای 90% محصولاتش را در کارخانجات خود در آلمان تولید میکند، و همواره کنترل کيفيت در خط توليد، حرف اول را ميزند.

 

در حال حاضر نسل چهارم این خانواده کنترل کمپانی را بعهده دارد، و تنوع محصولی آن عمدتا انواع قیچی های هرسکاری، و سپس چمن زنها، چاقوها، قیچی های دسته بلند هرسکاری، شمشاد زن ها و اره ها میباشند

ابزارسرا:
شرکت ابزارسرا به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه بوتان در سال 1375با هدف خدمت به جامعه صنعتی و تولیدی کشور، فعالیت خود را با کسب نمایندگی ابزارهای برقی شرکت بوش آلمان در ایران آغاز کرد. ابزارسرا همواره سعی در تغییر فرهنگ جامعه بسوی “استفاده از ابزار و تجهیزات با کیفیت” را مد نظر داشته، و در همین راستا از سال 1382 چاپ طیف وسیعی از محصولات و برندهای معتبر دیگر در زمینه محصولات ساختمانی، کارگاهی، کشاورزی، باغبانی و ایمنی را به حوزه پوشش خود اضافه نموده است. در این راستا، ابزارسرا از سال 1387 همکاری خود را با کمپانی ” برگر- Berger ” آلمان، بعنوان برندی پیشرو و دارای اعتبار جهانی، در زمینه ابزارآلات برش دستی باغبانی، آغاز نمود.

 

Made To Cut

احسان طاهریان
ارسال دیدگاه