اره فارسی بر ۸ اینچی

اره فارسی بر ۸ اینچی

 

ايران يکي از بزرگترين بازارهای ابزارهای نجاری در منطقه است و تنوع ابزارهای مرتبط  با اين حوزه در بازار ايران  بسيار بالاست.
به همين دليل شرکت های مطرح  و صاحب تکنولوژی در زمينه توليد ابزار همواره تلاش کرده اند نگاهی خاص به بازار ايران داشته باشند ومحصولاتی را عرضه نمايند که بتوانند سهم قابل قبولی از بازار ايران را کسب نمايند.
همانطور که می دانيد اره های فارسی بر از پرمصرف ترين ابزارهای نجاری در ايران هستند و با توجه به قطر تيغه برشی دسته بندی می شوند. تيغه های برشی فارسی برها از ۷ اينچ تا ۱۲ اينچ هستند و اره های آنها نيز با توجه به سايز تيغه، دارای سايز و ويژگی های متفاوتی می شوند.
شرکت بوش به تازگی اره فارسی بر جديد ۸ اينچی خود را به بازار معرفی کرده است. فارسی بر ۸ اينچی  GMC 800 S J ابزاری ست که بوش تلاش کرده با دارا بودن ويژگی های استاندارد و اوليه مورد نياز کاربر قيمت قابل رقابت و مناسبی هم نسبت به ساير رقبای حاضر در بازار داشته باشد. موتور قدرتمند ۱۴۰۰ واتی آن به همراه ابعاد جمع و جور و وزن مناسب  ۱۳ کيلويي، اين ابزار نجاری را به يک انتخاب مطلوب برای افراد حرفه ای مبدل می کند. با توجه به اين ويژگی ها بوش دو نياز اصلی کاربران فارسی برهای ۸ اينچی را پاسخ داده است که يکي دستگاه قدرتمند و ديگری ابزار قابل حمل است. این ابزار با شماره فنی ۰۶۰۱B19000 عرضه می شود.
دسته عمودی اين ابزار به  گونه ای طراحی شده است که  برای استفاده  افراد راست دست و چپ دست مناسب باشد و همچنين  کليد قفل گارد  نيز روی دسته تعبيه شده است.
زاويه فارسی بری که توسط اين ابزارانجام می شود۴۷ درجه در دو جهت راست وچپ بوده و قطر تيغه آن ۲۱۶ميلي متر با سوراخ ميانی ۳۰ ميلی متر است.
تيغه اره ۲۱۶ ميلي متری بوش نيز توسط شرکت ابزارسرا به بازار عرضه می شود که شماره فنی آن ۲۶۰۸۶۴۰۴۴۷ است.
اين تيغه از نوع Multi Material است که برای برش MDF و آلومينيوم مناسب می باشد.
admin
ارسال دیدگاه